Про нас

“VSY Biotechnology” – це інноваційна та прогресивна компанія, метою якої є задоволення потреб споживачів шляхом створення найкращих офтальмологічних та ортопедичних виробів, розроблених та виготовлених для покращення та вдосконалення зору та комфорту великої кількості пацієнтів з усього світу. Від заснування і дотепер стандарти якості та безпеки є запорукою нашого успіху.

 

Для задоволення потреб пацієнтів та медичних фахівців усього світу, компанія “VSY Biotechnology” постачає свою продукцію у більш ніж 60 країн світу. Центральний офіс компанії знаходиться в Амстердамі, Нідерланди.

 

Застосовуючи наші ноу-хау в біотехнології ми продовжимо робити світ кращим для пацієнтів завдяки поєднанню усіх наших принципів.

 

Світогляд та місія

Світогляд

Виготовляючи продукцію за найновітнішими технологіями та найвищої якості, ми маємо на меті стати всесвітньою компанією, постійно удосконалюватись та підвищувати якість життя людей.

 

Місія

Наша місія – виробляти інноваційну продукцію: фармацевтичні препарати, медичні та біотехнологічні вироби, спираючись на постійне оновлення та розвиток, а також надихати інші компанії. Ми прагнемо допомагати все більшій кількості людей покращити їхнє життя.

Політика щодо якості продукції

Щодня компанія “VSY Biotechnology” докладає зусиль щоб зробити людські життя кращими. Внаслідок цього якість та безпечність продукції – одні з базових пріоритетів нашої діяльності. Саме ними ми керуємось, щоб створювати безпечну, ефективну та високоякісну продукцію.

 

Ми зосереджені на дотриманні високих стандартів наших виробів та послуг. В нашій організації впроваджено стандарт контролю якості ISO, і компанія “VSY Biotechnology” суворо дотримується його в ході виробництва. Дотримання стандартів перевірено уповноваженими органами сертифікації. Ми з гордістю наносимо на нашу продукцію маркування “СЕ”, яке означає відповідність нашої продукції міжнародним стандартам..

 

Ми постійно контролюємо та аналізуємо якість та продуктивність, та вживаємо коригуючих та запобіжних заходів, щоб забезпечити постійну відповідність високим стандартам, очікуванням замовників та потребам пацієнтів.

 

Якість нашої продукції є відображенням десятилітнього досвіду роботи, в ході якої ми розробили нові продукти, та покращили існуючі завдяки натхненню та зусиллям наших фахівців з відділу досліджень.

 

Бренд “VSY Biotechnology” гарантує, що товар або послуга відповідають високим стандартам якості, вимогам чинного законодавства. І лікар, і пацієнт можуть покладатись на нього.

VSY BIOTECHNOLOGY BV

VSY Biotechnology GmbH

Esslingerst. 7 70771 Leinfelden-Ecterdingen, Germany

KATO GROUP

Офіційний представник в Україні: Приватне підприємство "Науково-виробнича фірма "КАТО", 01010, вул. Левандовська 14, оф. 1, Київ, Україна

+38-044-337-50-70

reviscon.ua@gmail.com

https://reviscon.net/ukr-home/