Що таке гіалуронова кислота (ГК)?

 

Насправді це не «кислота» в прямому сенсі цього слова, а полісахарид. Складовий компонент багатьох біологічних рідин який природним чином присутній в організмі людини. Речовина, міститься в синовіальній рідині, та змащує суглоби. Входить до складу сполучної тканини, простору між клітинами і органами всього організму людини і пов'язує їх між собою.

 

 Як  отримують ГК?

Гіалуронову кислоту отримують з клітинних стінок бактерій Streptococcus zooepidemicus. Ці бактерії позбавлені всіх патогенів та не представляють небезпеки для людини та природи. Результатом бактеріальної  ферментації та подальшого очищення отримуємо гіалуронову кислоту у вигляді гідрогелів.

 

 ГК в середині суглоба

При остеоартриті та травмах гіалуронова кислота може швидко розпадатися і приводити до погіршення стану, та обмежує рухи.

Внутрішньосуглобові ін'єкції гіалуронової кислоти спрямовані на посилення змазки, зменшення болю і поліпшення діапазону рухів в суглобі.

 

Reviscon в суглобової порожнини

Сприяє стимуляції синтезу нової ГК за рахунок стимуляції сіновіоцитів і хондроцитів. Також сприяє збереженню та побудови суглобного хряща і синовіальної оболонки.

Маскує больові рецептори утвореним шаром НА.

 

 

Отримати консультацію у лікаря

ЗАМОВИТИ

VSY BIOTECHNOLOGY BV

VSY Biotechnology GmbH

Esslingerst. 7 70771 Leinfelden-Ecterdingen, Germany

KATO GROUP

Офіційний представник в Україні: Приватне підприємство "Науково-виробнича фірма "КАТО", 01010, вул. Левандовська 14, оф. 1, Київ, Україна

+38-044-337-50-70

reviscon.ua@gmail.com

https://reviscon.net/ukr-home/